üsküdar evden eve nakliyat

دربارۀ من

1
سینا شهبازی هستم، متولّد هجدهُ‌مین روز شهریور ماهِ سالِ یکهزار و سیصد و هفتاد و پنج (یاد مجری‌های رادیو و تلویزیون افتادم) در شهر کویری یزد.

سال 1393 کنکور علوم انسانی دادم و با رتبۀ 471 منطقۀ دو، در دانشگاه اسم و رسم‌دار(!) علّامه طباطبایی، آن هم در رشتۀ مُستَطاب مدیریّت بیمه قبول شدم. با همۀ این تفاسیر، جزو افتخارات خانواده محسوب می‌شوم که در نوع خود، موردی عجیب است.
2
تا الآنی که در خدمت شما هستم، در مورد آیندۀ شغلی‌ام هنوز با خودم کنار نیامده‌ام (البته تا الآن، آنچنان که باید، اهل کار کردن نبوده‌ام و به اصطلاح لایِ پَرِ قو بزرگ شده‌ام [و سوسول بار آمده‌ام] ولی خب دارم مثلاً تلاشم را می‌کنم تا از این وضع، رهایی یابم).
3
اگر بخواهم بی‌پرده بگویم، دانشگاه به من چیز به‌درد‌بخوری اضافه نکرد (شما بخوانید هیچ‌چیزِ به‌درد‌بخوری به من اضافه نکرد) . برای همین سعی کرده‌ام به صورت خودجوش مطالعه داشته باشم از این رو کمی نا قسمتی از وقتم را در متمّم صرف می‌کنم و چشم امیدم به این دانشگاه مجازی است [پروفایل من در دانشگاهِ متمّم].
شعار من در زندگی: تا لحظۀ آخَر بجنگید. اگر خسته شدید، حمله کنید [البتّه تا عملی کردن این شعار، هنوز خیلی فاصله دارم].
4
کلّاً از خوردنی‌های مختلف و جورواجور استقبال می‌کنم و اصطلاحاً آدم شکمویی هستم.
لذّتی را در دنیا نمی‌شناسم که با خواندن کتاب‌های خوب و البتّه با خوردن غذاهای مورد علاقه، برابری کند. تأکیدم روی مورد دوّمی است. اوّلی، بهانه‌ای بیش نیست برای تلطیف حرف گُهَربارم.
از یک طرف عاشق معجون و غذاهای شیرین هستم. از یک طرف هم انواع مختلف فلفل را روی غذاهایم تست می‌کنم و ترجیح می‌دهم (از تندی غذا) بسوزم تا اینکه بی‌تفاوت (و مثل بقیه) از کنار آن بگذرم.
5
معمولاً پسر خوبی هستم و با همه‌چیز و همه‌کس سعی می‌کنم کنار بیایم اِلّا سیاست (و بحث‌های مزخرف سیاسی) و همینطور تاریخ و بحث‌های تاریخی (مربوط به گذشتگان). دل خوشی از هیچکدام ندارم و شما می‌توانید تصوّر بفرمایید که به طرز عجیبی از این دو غول بی‌شاخ و دم، متنفر و فراری ام.
پی‌نوشت: در حالِ تغییر…
instagram takipci hilesi instagram takipci instagram begeni hilesi instagram takipci hilesi instagram takipci instagram begeni hilesi
cam bölme duvar ofis cam bölme sistemleri modüler bölme duvar Taç perde modelleri